Pizza Hut.

Zbudowaliśmy największą pizzę świata w Minecraft!

Baner reklamowy kampanii największa pizza w Minecraft marki Pizza Hut.

wyzwanie.

Pandemia i rosnące wraz z nią społeczne niepokoje sprawiły, że użytkownicy szukali w internecie pozytywnych bodźców. Marki stanęły przed wyzwaniem stworzenia nietuzinkowej komunikacji, która zainteresuje i zaangażuje społeczność.

rozwiązanie.

Zaangażowaliśmy społeczność gamerów we wspólny projekt z Pizzą Hut. Do koordynacji zaprosiliśmy popularnego streamera gier - Inareqa. W ten sposób razem z graczami i fanami zbudowaliśmy pizzę w Minecrafcie złożoną z 2,5 miliona klocków! Najbardziej aktywnych uczestników nagrodziliśmy kodami zniżkowymi.

Gif z gry Minecraft prezentujący pizzę.

Zbudowaliśmy największą pizzę świata w Minecraft!

Gif z gry Minecraft prezentujący voucher 50 zł do Pizza Hut.Gif z gry Minecraft prezentujący pizzę.Gif z gry Minecraft.Gif z gry Minecraft prezentujący voucher 100 zł do Pizza Hut.Gif z gry Minecraft prezentujący kawałek pizzy.Gif z gry Minecraft prezentujący kawałek pizzy.Gif z gry Minecraft prezentujący zielony klocek.

podsumo-wanie.

Dzięki naszym działaniom Pizza Hut umocniła swój status love brandu. Zadbaliśmy o marketing relacji i wykorzystaliśmy trend phygital, który z założenia łączy świat realny z cyfrowym.

inne realizacje.

Case study
Zobacz spot
Więcej
Google maps
Powly
O nas
Wszystkie realizacje
Logotyp agencji reklamowej Hand Made w kolorze białym.
Case study
Zobacz spot
Więcej
Google maps
Powly
O nas
Wszystkie realizacje